Úvod > Spravodajstvo > Slovensko > Smer-SD by mal podľa Tomáša urobiť maximum, aby presvedčil Lajčáka kandidovať za prezidenta

Smer-SD by mal podľa Tomáša urobiť maximum, aby presvedčil Lajčáka kandidovať za prezidenta

Dalšie články v kategórií

BRATISLAVA 16. mája (WebNoviny.sk) - Smer-SD by mal podľa poslanca NR SR Erika Tomáša urobiť maximum preto, aby presvedčil ministra zahraničných vecí Miroslava Lajčáka kandidovať za prezidenta SR.

Ako povedal Tomáš v stredu pre agentúru SITA, Lajčák by bol výborný kandidát akceptovaný širšou verejnosťou a teda aj s veľkou šancou na úspech.

Odporúčame:
Fico sa Kiskovmu rozhodnutiu nekandidovať nečuduje, prezident podľa neho skrýva niečo nekalé

„Lajčák má za sebou silný profesionálny príbeh. Úspešne reprezentoval Slovensko v rôznych vysokých diplomatických funkciách a určite by to dobre zvládol aj v pozícii hlavy štátu,“ povedal Tomáš.

Šéf rezortu diplomacie Miroslav Lajčák v utorok povedal, že nebude kandidovať za prezidenta SR. Ako povedal novinárom, toto jeho rozhodnutie neovplyvní ani rozhodnutie Andreja Kisku, ktorý oznámil, že v budúcoročných prezidentských voľbách kandidovať nebude.Viac k témam: Andrej Kiska, Erik Tomáš, Miroslav Lajčák, prezidentské voľby na Slovensku, Smer-SD
Zdroj: Webnoviny.sk - Smer-SD by mal podľa Tomáša urobiť maximum, aby presvedčil Lajčáka kandidovať za prezidenta © SITA Všetky práva vyhradené.