Úvod > Spravodajstvo > Slovensko > Prejav Kisku je potrebný pre spoločnosť, podľa Fedora prezident predstavuje nádej pre ľudí

Prejav Kisku je potrebný pre spoločnosť, podľa Fedora prezident predstavuje nádej pre ľudí

Dalšie články v kategórií

BRATISLAVA 13. júna (WebNoviny.sk) - Poslanec Martin Fedor (Most-Híd) označil prejav prezidenta Andreja Kisku v NR SR o stave SR ako potrebný pre spoločnosť.

Odporúčame:
Správa prezidenta Andreja Kisku o stave republiky, s ktorou vystúpil v parlamente

Ako uviedol, sám tiež dlhodobo hovorí o nevyhnutných systémových zmenách v polícii a čaká na návrhy vlády. "Je to potrebné, aby nedôvera ďalej nerozkladala spoločnosť," povedal Fedor.

Zároveň očakával, že prezident bude hovoriť o európskej a zahraničnej politike, keďže v tej panuje v našej spoločnosti tiež zmätok v mysliach ľudí aj politikov, či už koaličných alebo opozičných.

Odporúčame:
Foto: Kotlebovci narušili prejav prezidenta Kisku v parlamente

"Tu by zásadné vyjadrenia prezidenta boli namieste. Napriek tomu si myslím, že pán prezident predstavuje nádej pre nemálo ľudí, ktorí na Slovensku očakávajú racionálnu, normálnu a slušnú politiku," dodal Fedor.

 

 Viac k témam: Andrej Kiska, Martin Fedor, Most-Híd, Národná rada SR
Zdroj: Webnoviny.sk - Prejav Kisku je potrebný pre spoločnosť, podľa Fedora prezident predstavuje nádej pre ľudí © SITA Všetky práva vyhradené.