Úvod > Spravodajstvo > Slovensko > Foto: Vážna nehoda v obci Podvysoká, vlak s desiatkami cestujúcich sa po zrážke s kamiónom vykoľajil

Foto: Vážna nehoda v obci Podvysoká, vlak s desiatkami cestujúcich sa po zrážke s kamiónom vykoľajil

Dalšie články v kategórií

BRATISLAVA 10. januára (WebNoviny.sk) - Zrážka osobného vlaku s nákladným autom v okrese Čadca si podľa polície vyžiadala zranených, informácie o žiadnych úmrtiach nemá. Polícia o tom informuje na svojom facebooku.

V obci Podvysoká vošiel podľa polície vodič kamióna na železničné priecestie, kde sa zrazil s osobným vlakom, ktorý mal dva vozne.

Podľa polície sú pravdepodobne zranení siedmi ľudia. "Priecestie je riadne vybavené svetelnou signalizáciou. Išlo pravdepodobne o český kamión," napísala polícia s tým, že vlak je vykoľajený a prevrátený, koľajisko je značne poškodené.

Podľa predbežných informácií sa vo vlaku viezlo asi 70 cestujúcich. Na mieste zasahovala takmer dvadsiatka hasičov z Turzovky a Čadce a členovia DHZO Turzovka. Na miesto smeroval aj evakuačný autobus HaZZ, informovala Katarína Križanová z Prezídia Hasičského a záchranného zboru.

Zobraziť fotogalériu k článku:
V obci Podvysoká sa zrazil vlak s kamiónom

 Viac k témam: dopravná nehoda, vlaky, zrážka vlaku s nákladiakom
Zdroj: Webnoviny.sk - Foto: Vážna nehoda v obci Podvysoká, vlak s desiatkami cestujúcich sa po zrážke s kamiónom vykoľajil © SITA Všetky práva vyhradené.