Úvod > Ponuka práce > Obchod, obchod. zástupca > Technický / Materiálový Nákupca

Technický / Materiálový Nákupca

Pracovná oblasť:
Obchod, obchod. zástupca
V meste:
Revúca
Možný termín nástupu:
ASAP
Hlavný
Ponúkame:
Ponúkame dynamickú prácu v medzinárodnej spoločnosti s motivujúcim platovým ohodnotením a nadštandardným balíkom zamestnaneckých výhod :

• 13. a 14. plat

• Príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie (DDS)

• Relax pasy

• Odmenu za dochádzku, jubilejné odmeny

• Firemné akcie a darčeky

• Benefity v oblasti voľnočasových aktivít a sociálnej výpomoci

• Vzdelávanie v špecializovaných tréningových programoch

• Možnosť kariérneho a odborného rastu
Náplň práce:
Ponúkaný plat:
Miesto výkonu práce je Gemerská Hôrka. Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky na inzerovanú pozíciu. Svoje žiadosti so štruktúrovaným životopisom v slovenskom jazyku aj anglickom zasielajte najneskôr do 8.2.2018.
Essity Slovakia s.r.o. je švédska medzinárodná spoločnosť, ktorá hľadá nové talenty.
Essity je vedúcou globálnou spoločnosťou, ktorá pôsobí v oblasti hygieny a zdravia. Spoločnosť trvalo udržateľným spôsobom vyvíja a vyrába výrobky osobnej hygieny, papierové výrobky. Vyvíjame, vyrábame a obchodujeme s výrobkami pre osobnú hygienu a starostlivosť pod silnými špičkovými značkami, ako je TENA alebo Tork, ako aj miestnymi značkami, napr. Zewa, Libresse. Obchodujeme v približne 150 krajinách a zamestnávame 48 000 ľudí po celom svete. Viac informácií na www.essity.com.
Kontakt:
Podrobnosti
Dátum pridania:
5.2.2018
Počet videní:
48