Úvod > Ponuka práce > Ľudské zdroje a personalistika > Školiteľ v tréningovom centre so zameraním na tréning CNC operátorov (strojárska výroba)

Školiteľ v tréningovom centre so zameraním na tréning CNC operátorov (strojárska výroba)

Pracovná oblasť:
Ľudské zdroje a personalistika
V meste:
Revúca
Možný termín nástupu:
dohodou
Hlavný
Ponúkame:
- práca v stabilnej, rozvíjajúcej sa medzinárodnej spoločnosti

- možnosť kariérneho postupu

- motivujúce mzdové ohodnotenie

- v prípade potreby ubytovanie k dispozícii
Náplň práce:
Ponúkaný plat:
2,759 - 9,00 eur/hod (v závislosti od skúseností uchádzača, mzda prehodnocovaná individuálne)
V prípade, že spĺňate naše požiadavky, zašlite nám svoj životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku na nižšie uvedenú mailovú adresu. Vhodných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky.

Pokiaľ ste sa rozhodli reagovať na pracovnú ponuku, k životopisu prosím priložte súhlas dotknutej osoby poskytnutý v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov:

"Poskytujem súhlas podľa §7 ods. 1 a ods. 2 zákona č. 428/2002 Z.z. so spracovaním svojich osobných údajov spoločnosti LVD S3, a.s. na účel opätovného oslovenia s pracovnou ponukou po dobu 12 mesiacov. Po uplynutí tejto lehoty sa spoločnosť LVD S3, a.s. zaväzuje v § 6 ods.1 písm. h) zákona č. 428/2002 Z.z., že osobné údaje zlikviduje. Daný súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať
LVD ponúka po celom svete široké portfólio strojov zameraných na opracovanie plechov. Naši zamestnanci a produkty poskytujú zákazníkom inteligentné riešenia s cieľom dosiahnuť čo najvyššiu produktivitu a rýchlejší rast.
Kontakt:
Podrobnosti
Dátum pridania:
6.6.2018
Počet videní:
39