REVÚCKE KOBERCE SYNTETICKÉ, s.r.o.

výroba a predaj kobercov. Koberce metrážové, kusové, behúne do bytov, kancelárií, rohože rôzneho použitia, syntetická tráva.

REVÚCKE KOBERCE SYNTETICKÉ, s.r.o.

Koberce - výroba a predaj

výroba a predaj kobercov. Koberce metrážové, kusové, behúne do bytov, kancelárií, rohože rôzneho použitia, syntetická tráva.

Adresa: Priemyselná 306/9, 5001 Revúca
Telefón:058/4882552, 0903 206 101
E-mail:odbyt@rekos.sk

REKOS je tradičným dlhodobým výrobcom:

Zaoberáme sa výrobou kobercov pre domácnosti, objekty a automobilový priemysel, od ich navšívania až po konečnú úpravu. Na trhu pôsobíme už 35 rokov.

Zmodernizovaním technologických zariadení sme rozšírili naše výrobky a dodnes sme konkurencieschopným európskym výrobcom kobercov. Naďalej sa snažíme zavádzať nové výrobky a tým získavať nových zákazníkov.

Vyrábame:

- potlačované metrážové a behúňové, scrollové, objektové a kusové koberce s jednofarebným i viacfarebným potlačovaným vzorom.

- rohože rôzneho použitia, prevedenia a rozmerov, logo rohoží, logo kobercov

- syntetická tráva

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.